Hotel ESTERA - 100 łóżek w Sercu Krakowa

Hotel ESTERA - 100 łóżek w Sercu Krakowa

PODRÓŻ NA KILKA KROKÓW

Kraków to miasto wielokulturowe, o bogatej tradycji, niezwykłej architekturze i cieszące się opinią jednego z najpiękniejszych miast w Polsce. To w sercu dawnej siedziby królów mieści się luksusowy czterogwiazdkowy HOTEL ESTERA.

Obiekt położony jest w starej żydowskiej dzielnicy Kazimierz wpisanej w 1994 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Dzięki takiej lokalizacji goście poświęcając na spacer 10-15 minut mogą dostać się do Zamku na Wawelu czy Rynku głównego.

TRADA - Łóżka hotelowe Kraków - Hotel Estera

POMAGAMY DBAĆ O WYSOKIE STANDARDY

Każdy pobyt w hotelu niesie ze sobą pewne oczekiwania. Miła obsługa, pyszne jedzenie, a przede wszystkim wygodny sen. Właśnie o kwestię dobrego wypoczynku zadbała firma TRADAMEBLE.

Kontynentalne łóżka hotelowe Dubaj w odcieniach szarości świetnie wpasowały się w stonowane wnętrza pokoi o podwyższonym standardzie jak i w sypialnie przestronnych apartamentów. Połączenie nowoczesności i artystycznych dodatków dało nietuzinkowy efekt.

Komfort, solidne wykonanie i funkcjonalność znalazła swoje zastosowanie w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się tradycją. Całość realizacji obejmowała kontynentalne łóżka, wezgłowia pod wymiar i materace.

TRADA - Łóżka hotelowe Kraków - Hotel Estera

MOŻE TO NIE KONIEC PRZYGODY?

Od początku współpraca przebiegała zgodnie z planem. Sprostaliśmy wymaganiom, dotrzymaliśmy terminów, a najlepszym na to dowodem jest zamieszczona rekomendacja oraz zdjęcia zrealizowanej inwestycji.

Ze swojej strony również dziękujemy za owocną współpracę i obdarzenie nas zaufaniem. Gdyby ktoś z czytających ten artykuł myślał o weekendzie lub dłuższym pobycie w Krakowie, zapraszamy do dokonywania rezerwacji: hotelestera.pl

TRADA - Łóżka hotelowe Kraków - Hotel Estera

„Współpraca z firmą TRADA od początku do końca układała się pomyślnie. Dbałość o potrzeby klienta, bardzo dobry kontakt w sprawie zamówienia, przystępne ceny, pełen profesjonalizm- to cechy, które z pewnością wyróżniają TRADĘ wśród innych firm. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani i polecamy wszystkim gorąco. My już wiemy, że kolejne zamówienia tylko w tej firmie!”

Mateusz Wronka
general manager

TRADA - Łóżka hotelowe Kraków - Hotel Estera