Wezgłowia hotelowe

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Wezgłowie hotelowe Dubaj 90

329,00 zł
Wezgłowie hotelowe Europa 90

349,00 zł
Wezgłowie hotelowe Europa 100

399,00 zł
Wezgłowie hotelowe Dubaj 100

369,00 zł
Wezgłowie hotelowe Dubaj 120

439,00 zł
Wezgłowie hotelowe Dubaj 140

489,00 zł
Wezgłowie hotelowe Dubaj 160

529,00 zł
Wezgłowie hotelowe Dubaj 320x160

1 344,00 zł

Chcesz podnieść poziom komfortu swoich gości podczas ich pobytu w pokoju? A może zależy Ci na stworzeniu przytulnych i eleganckich sypialni, które korzystnie wpłyną na opinię o hotelu? Zdecyduj się na tapicerowane wezgłowie. To modny element wyposażenia, który będzie funkcjonalnym dodatkiem do każdego wnętrza. W naszym sklepie czekają na Ciebie zagłówki na ścianę, które z łatwością dopasujesz do pojedynczych i podwójnych łóżek hotelowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Jaką rolę pełnią wezgłowia do łóżek w sypialni?

Tapicerowany zagłówek to ważny element każdego łóżka. Służy on przede wszystkim jako wygodne oparcie, izolując od chłodnej i twardej ściany. Przybierając pozycję siedzącą i opierając się o wezgłowie na szczycie łóżka, każda osoba zyska komfortowe podparcie pleców. Będzie ono przydatne podczas czytania, oglądania telewizji, a nawet pracy zdalnej w zaciszu sypialni.

Miękkie panele tapicerowane sprawią, że ściana za łóżkiem pozostanie nieskazitelnie czysta, dłużej zachowując swój estetyczny wygląd. Wezgłowia zabezpieczają bowiem jej powierzchnię przed zabrudzeniem, uszkodzeniem czy obtarciem.

Te nowoczesne elementy dekoracyjne chronią przed spadaniem poduszek, dodając wnętrzu ciepłego i przytulnego charakteru. W konsekwencji sprawią, że każdy hotelowy gość poczuje się jak u siebie w domu. Materiałowe wezgłowia korzystnie wpłyną na postrzeganie całej sypialni powodując, że klienci będą chętniej korzystać ponownie z Twojej oferty noclegowej.

Wezgłowia tapicerowane do łóżek pojedynczych i podwójnych

W naszym sklepie znajdziesz trwałe i eleganckie panele tapicerowane, montowane do ramy łóżka. Takie wezgłowia są idealnie dopasowane do łóżek hotelowych Dubaj i Europa, dostępnych w ofercie marki Trada. Wykonane z różnorodnych tkanin, są także łatwe do skomponowania z zastosowaną aranżacją wnętrza.

Tapicerowane wezgłowie Dubaj to gotowy do zawieszenia produkt, który możesz dopasować do ramy łóżka o szerokości 70, 80, 90, 100, 120, 140 i 160 cm. W ofercie posiadamy także jednej duży panel ścienny o szerokości 320 cm, który będzie odpowiedni do umieszczenia za dwoma ustawionymi koło siebie łóżkami pojedynczymi. Jego grubość wynosi 10 cm, dzięki czemu zapewnia on maksymalny komfort i miękkość podczas codziennej eksploatacji. Chcesz powiększyć wielkość wezgłowia bądź umieścić mniejsze, miękkie panele tapicerowane w innych strefach pokoju? Możesz zdecydować się na zakup pojedynczych elementów o wymiarach 40x40 cm, które pozwolą Ci na stworzenie spersonalizowanej aranżacji wnętrza.

Drugą z naszych propozycji są zagłówki tapicerowane Europa. Oferujemy je w szerokościach 70, 80, 90 i 100 cm oraz optymalnej wysokości po zamontowaniu, wynoszącej 120 cm. Podobnie jak w przypadku serii Dubaj, także i tutaj bez trudu dobierzesz miękkie wezgłowia do wymiarów łóżka hotelowego, dopasowując kolorystykę zagłówka do wariantu całego mebla oraz stylu wnętrza. Ich grubość sięgająca 8 cm sprawia, że skutecznie izolują one od podłoża – co jest szczególnie istotne w chłodniejsze dni. 

Trwałe i wygodne zagłówki tapicerowane w sklepie Trada

Naszym klientom proponujemy tapicerowane wezgłowia, stworzone z użyciem miłych w dotyku tkanin. Takie miękkie zagłówki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które przez długi czas zachowują swój estetyczny wygląd i właściwości. To ważna zaleta, istotna z uwagi na intensywną eksploatację hotelowych pokoi. Uniwersalny wygląd paneli tapicerowanych sprawia, że będą one dobrze komponować się z pomieszczeniami urządzonymi w każdym stylu – czy to nowoczesnym, czy klasycznym bądź glamour.

We wnętrzu każdego wezgłowia znajduje się wytrzymała płyta laminowana, pokryta warstwą pianki poliuretanowej oraz wykończona wybranym materiałem. Zagłówki Europa i Dubaj są montowane bezpośrednio do podstawy łóżka. W konsekwencji każdy mebel do spania posiada własne podparcie za głową, bez względu na to, czy jest to model pojedynczy, czy podwójny. Oferowane przez nas rozwiązania nie spełniają Twoich potrzeb? W wielu naszych produktach dopuszczalne są niewielkie modyfikacje – skontaktuj się zatem z nami, a powiemy, czy Twój pomysł na spersonalizowanie wezgłowia jest możliwy do realizacji.

Tapicerowane wezgłowia to ważny element wyposażenia każdego pokoju hotelowego. Montując je podczas urządzania pomieszczenia, zachowasz jego estetyczny i świeży wygląd na dłużej. Na takie miękkie podparcie możesz także zdecydować się w późniejszym czasie, szybko i skutecznie odświeżając wygląd całej sypialni. Nie czekaj zatem i zamów nasze nowoczesne zagłówki do łóżka już dziś.