Aktywne filtry

ŁÓŻKO KONTYNENTALNE COMO LUX 160x200

2 319,00 zł
ŁÓŻKO KONTYNENTALNE COMO LUX 160x200

2 399,00 zł
ŁÓŻKO KONTYNENTALNE COMO LUX 160x200

2 579,00 zł
ŁÓŻKO KONTYNENTALNE COMO LUX 160x200

2 849,00 zł
ŁÓŻKO KONTYNENTALNE GARDA BOY GIRL 100x200

1 179,00 zł
ŁÓŻKO KONTYNENTALNE GARDA LUX 140x200

2 749,00 zł
Łóżko kontynentalne Garda Lux 180x200 szare

2 379,00 zł
ŁÓŻKO KONTYNENTALNE GARDA LUX 140x200

2 199,00 zł
ŁÓŻKO KONTYNENTALNE GARDA LUX 140x200

2 019,00 zł

Kontynentalne łóżka to meble, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Niezwykle wygodne, okazałe, a do tego funkcjonalne – są chętnie wybierane do sypialni na całym świecie. W tej kategorii znajdziesz nowoczesne łóżka kontynentalne z szufladami, które – prócz doskonałego wyglądu i komfortu – zapewnią Ci również dodatkowe miejsce do przechowywania.

Łóżko kontynentalne z szufladami – praktyczny mebel do sypialni

Jeżeli chcesz kupić mebel do spania, który łączy w sobie wiele funkcji, weź pod uwagę łóżko kontynentalne z szufladami. To doskonałe rozwiązanie szczególnie do niewielkich mieszkań, w których ważne jest optymalne zagospodarowanie każdego centymetra przestrzeni. Będzie ono także dobrym wyborem do okazałych sypialni, stając się ich główną ozdobą.

Kontynentalne łóżka z szufladą są wyposażone w jeden lub dwa wysuwane pojemniki. Możesz wykorzystać je jako łatwo dostępny schowek na podręczny koc czy poduszkę, jak również codzienną bieliznę. Takie meble dodatkowo posiadają także obszerny pojemnik ze zautomatyzowanym podnośnikiem, znajdujący się pod powierzchnią materaca. Dzięki temu zyskujesz funkcjonalny mebel z dwoma lub nawet czterema praktycznymi skrytkami. 

Wygodne i eleganckie łóżka kontynentalne

Łóżka kontynentalne to meble sypialniane, które od lat zachwycają swoim okazałym wyglądem. Posiadają wysoki zagłówek, dodający im ekskluzywnego charakteru, a zarazem korzystnie wpływający na praktyczny charakter łóżka. Pikowane wezgłowia mogą być także wyposażone w dodatkowe udogodnienia, takie jak podświetlana półka LED czy wbudowany port USB, umożliwiający ładowanie smartfona. Takie ulepszenia sprawiają, że komfort codziennego korzystania z sypialni jeszcze bardziej wzrasta.

W naszym sklepie czekają na Ciebie łóżka kontynentalne z szufladami w wielu rozmiarach. Przygotowaliśmy dla Ciebie modele jednoosobowe 90x200, jak i wersje dla par o wymiarach 140x200, 160x200, 180x200 i 200x200. Ich stonowana kolorystyka sprawia, że są uniwersalnym elementem wyposażenia, dobrze komponującym się z każdą aranżacją wnętrza. Wykonane z przyjemnej w dotyku tkaniny, odpornej na wchłanianie cieczy i zaciąganie, przez długi czas zachowują swój estetyczny wygląd – pęknie prezentując się w każdej sypialni. 

Zalety łóżek kontynentalnych z szufladą

Kontynentalne łóżko z szufladą to propozycja pełna zalet. Głównym atutem takich mebli jest maksymalna wygoda użytkowania, związana z zastosowaniem trwałych, zintegrowanych materacy pocketowych oraz dodatkowych topperów. Na uwagę zasługuje także znaczna wysokość, dzięki której każdorazowe wstawanie i siadanie będzie łatwe nawet dla osób o ograniczonej sprawności.

Wysoki zagłówek w łóżkach kontynentalnych stanowi komfortowe podparcie podczas relaksu, zabezpieczając ścianę przed zabrudzeniem, a poduszki – przed zsuwaniem się na podłogę. Wbudowana szuflada i pojemnik pomieszczą zapasową pościel, poszewki czy koce, pozwalając na zaoszczędzenie miejsca w szafie. Nie bez znaczenia jest również zastosowany system szynowy oraz automaty sprężynowe, dzięki którym codzienne otwieranie schowków jest płynne oraz nie wymaga użycia dużej siły.