Aktywne filtry

Materac hotelowy Dubaj 90x200

449,00 zł
Materac hotelowy Dubaj 80x200

399,00 zł
Materac hotelowy Dubaj 70x200

349,00 zł
Materac hotelowy Dubaj 100x200

499,00 zł
Materac hotelowy Dubaj 120x200

549,00 zł
Materac hotelowy Dubaj 140x200

699,00 zł
Materac hotelowy Dubaj 160x200

749,00 zł
Materac hotelowy Europa 70x200

349,00 zł
Materac hotelowy Europa 80x200

399,00 zł
Materac hotelowy Europa 90x200

449,00 zł
Materac hotelowy Europa 100x200

499,00 zł
Materac hotelowy Europa 140x200

599,00 zł
Materac hotelowy Europa 160x200

699,00 zł
Materac hotelowy Europa 180x200

799,00 zł
Materac hotelowy Europa 200x200

899,00 zł

Zadowolenie gości hotelowych jest niezwykle ważne dla każdego właściciela i zarządcy obiektu oferującego noclegi. Ich pozytywne opinie korzystnie wpływają na zainteresowanie dostępnymi usługami, przekładając się na wzrost dochodów. Jednym z czynników wpływających na satysfakcję klientów jest wygodne wnętrze pokoju oraz komfort snu. Niebagatelny wpływ na niego mają między innymi materace sprężynowe, zastosowane w łóżku hotelowym. W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane modele, które bez trudu dopasujesz do własnych wymagań i wielkości mebli sypialnianych. 

Jaki materac hotelowy wybrać?

Hotelowe materace powinny być przede wszystkim wygodne. W takim obiekcie najlepiej sprawdzą się modele posiadające uniwersalną twardość H3 (czyli średnio twarde), oferujące optymalny komfort użytkownikom o zróżnicowanej masie ciała. Zapewnią one skuteczne podparcie kręgosłupa oraz umożliwią niezbędną regenerację – korzystnie wpływając na samopoczucie gości.

W sprzedaży dostępne są zróżnicowane materace hotelowe, pośród których można wyróżnić także modele dedykowane do zajazdów, pensjonatów czy większych kurortów. Zazwyczaj będą to materace pocketowe, które cechują się wyższą trwałością, aniżeli ich odpowiedniki wykonane z samej pianki. Takie hotelowe materace są bardziej odporne na nacisk, ich powierzchnia nie jest podatna na nieodwracalne odkształcenia, a kilka stref twardości korzystnie wpływa na jakość wypoczynku.

Czym jeszcze powinien cechować się materac do spania w hotelach? Wskazane, by posiadał on właściwości antyalergiczne. Dzięki temu klienci nie będą uskarżać się na uporczywe objawy uczulenia, które mogłyby zakłócić ich wypoczynek. Materace antyalergiczne są wykonywane między innymi z warstwy dobrej jakości pianki poliuretanowej na rdzeniu ze sprężyn. Na ich powierzchni stosuje się natomiast pokrowiec z tkaniny membranowej wzbogacanej polimerem.

Materace hotelowe powinny charakteryzować się maksymalną trwałością i wytrzymałością. Ich odpowiednia budowa i najwyższa klasa zastosowanych materiałów sprawi, że bez trudu wytrzymają one nawet bardzo intensywną eksploatację.

Dodatkowym atutem będzie również zdejmowany pokrowiec, który pozwoli na odświeżenie powierzchni materaca oraz przywrócenie mu estetycznego wyglądu czy przyjemnego zapachu. Wypranie go w wysokiej temperaturze wyeliminuje szkodliwe drobnoustroje, sprawiając, że łóżko hotelowe pozostanie higienicznie czyste.

Jaki materac hotelowy sprawdzi się najlepiej?

W pokojach hotelowych najlepiej sprawdzają się materace pocketowe. Są one wyprodukowane z użyciem kilkuset sprężyn z wysokogatunkowego drutu, zamkniętych w osobnych materiałowych kieszonkach. Takie rozwiązanie zapewnia indywidualną pracę każdej sprężyny oraz pozwala na stworzenie 9 stref twardości, oferujących właściwe oparcie dla poszczególnych części ciała. Tego typu materace hotelowe są świetnym rozwiązaniem do łóżek podwójnych; wiercenie czy obracanie się jednej z osób nie będzie odczuwalne dla jej partnera śpiącego obok. Co więcej, materace kieszeniowe nie generują nieprzyjemnego hałasu, który mógłby zakłócać wypoczynek innych gości oraz ich komfort snu.

Wysokiej jakości materac hotelowy powinien być wyposażony w warstwę antyalergicznej pianki poliuretanowej. Podniesie ona ogólny komfort snu oraz zapewni właściwą wentylację, zapobiegając zawilgoceniu wnętrza i rozwojowi roztoczy, grzybów oraz bakterii. Materac do łóżka w hotelu powinien charakteryzować się minimalistycznym designem. Taki model będzie dobrze komponował się z wnętrzem w każdym stylu, zarazem zachowując swój elegancki charakter.

Najwygodniejsze materace hotelowe w sklepie Trada

W naszej ofercie znajdziesz niezwykle wygodne i trwałe materace hotelowe, które zapewnią wysoki komfort snu wszystkim gościom. Pierwszą z proponowanych serii jest Europa, w ramach której dostępne są modele o wymiarach 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 oraz 200x200. Te 9-strefowe materace kieszeniowe znajdą zastosowanie w zróżnicowanych obiektach noclegowych – zarówno niewielkich pensjonatach z kilkoma sypialniami, jak i okazałych hotelach z setkami pokoi. Co istotne, w sklepie Trada znajdziesz również serię łóżek Europa, do których idealnie pasują wspomniane wyżej materace.

Drugą z wartych uwagi serii materacy hotelowych jest Dubaj. Znajdziesz w niej modele 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200 oraz 160x200. Wykonano je z kilkuset hartowanych sprężyn o zróżnicowanej twardości, umieszczonych w tekstylnych kieszeniach oraz ukrytych pod warstwą dobrej jakości pianki poliuretanowej. Średnio twardy materac Dubaj wykończono estetycznym, pikowanym pokrowcem, który ogranicza osadzanie kurzu oraz rozwój niepożądanych drobnoustrojów. Podobnie jak w przypadku serii Europa, w naszej ofercie dostępne są także łóżka Dubaj – świetnie dopasowane do materacy o tej samej nazwie.

Materace kieszeniowe Europa i Dubaj to uniwersalne propozycje, które można zastosować także w innych modelach łóżek hotelowych. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni rozmiar, mając na uwadze wymiary mebla posiadanego w swoim obiekcie noclegowym.

Jesteś właścicielem pensjonatu lub hotelu? Zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę z istotnej roli materaca w pokojach gości. Taki element wyposażenia ma bowiem niebagatelny wpływ na zadowolenie klientów, a w konsekwencji – ich opinię o Twoim obiekcie. Poszukując nowych materacy wybierz zatem modele wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewnią maksymalną wygodę oraz staną się najlepszą inwestycją na długie lata.