Łóżka hotelowe Europa

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Łóżko hotelowe Europa 70x200

Od 559,00 zł
Łóżko hotelowe Europa 80x200

Od 599,00 zł
Łóżko hotelowe Europa 90x200

Od 649,00 zł
Łóżko hotelowe Europa 100x200

Od 699,00 zł

Łóżko to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego hotelowego pokoju. Sprawia ono, że wynajmowana przez gości przestrzeń jest przyjazna i wygodna w eksploatacji, oferując możliwość komfortowego odpoczynku. Wysokiej jakości mebel poprawia funkcjonalność wnętrza oraz korzystnie wpływa na jego estetykę, a w konsekwencji – wrażenia klientów. Sprawdź, co zyskujesz, wybierając do swojego pensjonatu nasze łóżka hotelowe Europa

Istotna rola łóżek w hotelach

Czym powinno wyróżniać się każde łóżko hotelowe? Przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Ma ona bowiem wpływ na jego atrakcyjny charakter, pozytywnie wpływający na ogólne postrzeganie wnętrza przed odwiedzających gości. Jest odpowiedzialna także za trwałość takiego mebla, sprawiając, że będzie on służył swoim użytkownikom przez długi czas.

Łóżko hotelowe powinno być także wygodne. W końcu podczas urlopu spędzamy w nim nawet kilkanaście godzin dziennie. Na komfort jego eksploatacji wpłynie zarówno wytrzymała, nie uginająca się rama, jak i odpowiednio miękki materac. Nie bez znaczenia będzie również praktyczny zagłówek, stanowiący podparcie podczas odpoczynku w pozycji półleżącej.

Jaki mebel kompleksowo spełni te zadania? Z pewnością łóżko tapicerowane Europa! Dzięki dwóm warstwom materacy zagwarantuje maksymalną wygodę, a jego elegancki wygląd korzystnie wpłynie na całą aranżację wnętrza.

Na co zwrócić uwagę, kupując łóżko hotelowe?

Pierwszym z kryteriów, jakie należy brać pod uwagę podczas zakupu łóżka do hotelu, jest jego wydłużona trwałość. Można ją uzyskać, wybierając meble ze stelażem z litego drewna oraz odpowiedniej tkaniny obiciowej, odpornej na mechacenie czy wchłanianie płynów.

Kolejnym zagadnieniem istotnym dla właścicieli i zarządców hoteli jest estetyka łóżka. Modele z serii Europa cechują się klasyczną prostotą, która będzie dobrze komponować się z każdym wystrojem sypialni. Możliwa jest także personalizacja ich wyglądu w postaci doboru kolorystyki materiału tapicerskiego, wykorzystanego do wykończenia ramy oraz zagłówka.

Ostatnim, nie mniej ważnym aspektem jest wygoda mebla. Oferowane w tej kategorii łóżka hotelowe są wyposażone w dwie warstwy materacy, dzięki którym bez trudu zaspokoją potrzeby dotyczące poziomu komfortu nawet u najbardziej wymagających gości. 

Wygodne łóżka hotelowe w sklepie TRADA

Łóżka hotelowe Europa to meble do obiektów noclegowych chętnie wybierane przez osoby poszukujące rozwiązań trwałych, estetycznych i atrakcyjnych cenowo. Dostępne w wymiarach 70x200, 80x200, 90x200 oraz 100x200, doskonale sprawdzą się w pokojach dedykowanych dla jednego lub większej liczby śpiących pojedynczo gości.

Łóżka z tej serii posiadają podstawę ze sprężynami kieszeniowymi, którą należy uzupełnić drugim, wybranym materacem. Dzięki temu każdy klient może samodzielnie zdecydować o właściwościach powierzchni spania w hotelowych pokojach.

Nóżki z kołami i hamulcem ułatwią przemieszczanie mebla w celu posprzątania za nim czy przetransportowania go do innej sypialni. Na uwagę zasługuje także nieskomplikowany montaż. Wystarczy jedynie przykręcić nóżki do podstawy i umieścić łóżko w wybranym miejscu, w kilka chwil przygotowując je do przyjęcia pierwszych gości.

Sprawdź także łóżka hotelowe Dubaj.