Materace hotelowe Dubaj

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Materac hotelowy Dubaj 90x200

449,00 zł
Materac hotelowy Dubaj 80x200

399,00 zł
Materac hotelowy Dubaj 70x200

349,00 zł
Materac hotelowy Dubaj 100x200

499,00 zł
Materac hotelowy Dubaj 120x200

549,00 zł
Materac hotelowy Dubaj 140x200

699,00 zł
Materac hotelowy Dubaj 160x200

749,00 zł

Wygodny materac hotelowy to nieodzowny element każdego łóżka. Dzięki niemu goście wstają wypoczęci, co przekłada się na ich poziom zadowolenia z oferowanych usług. W naszej kolekcji znajdziesz komfortowe materace Dubaj, dedykowane do łóżek z serii o tej samej nazwie oraz innych modeli mebli sypialnianych. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

Istotna rola hotelowego materaca

Materac w hotelu jest w znacznej mierze odpowiedzialny za komfort wypoczynku. Powinien on dawać poczucie luksusu oraz pozwalać na przespanie całej nocy bez niechcianych pobudek. Wysokiej klasy materac dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, niezależnie od wagi czy wzrostu aktualnie korzystającej z niego osoby.

Co istotne, jest on odpowiedzialny także za możliwość zachowania czystości w pokoju. Pokrowce w nowoczesnych materacach hotelowych posiadają właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne oraz przeciwalergiczne. Są one także łatwe do zdjęcia i wyprania, utrzymując swój estetyczny wygląd i niezbędny poziom higieny przez długi czas.

Czym wyróżniają się materace hotelowe Dubaj?

Nasze materace kieszeniowe z serii Dubaj to rozwiązania cechujące się wysoką odpornością na znaczne obciążenia. Są produkowane z użyciem hartowanych sprężyn, wyróżniających się wydłużoną żywotnością i nie tracących swoich właściwości wraz z upływem czasu.

Zastosowana w nich warstwa pianki poliuretanowej poprawia ogólny komfort eksploatacji, sprzyjając dopasowaniu powierzchni materaca do kształtu sylwetki. Jest ona także odpowiedzialna za optymalny przepływ powietrza, ograniczający ryzyko rozwoju pleśni oraz podnoszący jakość snu.

Sam pokrowiec z tkaniny membranowej wzbogacanej polimerem blokuje rozwój patogenów oraz ogranicza osadzanie się kurzu, minimalizując ryzyko wystąpienia objawów alergii. Dzięki wszytemu zamkowi jego zdejmowanie do prania jest także wyjątkowo proste, ułatwiając codzienną pracę personelu zajmującego się sprzątaniem hotelowych pokoi. 

Materace hotelowe w sklepie TRADA

W sklepie TRADA zakupisz materace hotelowe w zróżnicowanych wymiarach. Oferujemy modele o szerokości 70, 80, 90, 100, 120, 140 i 160 cm oraz uniwersalnej długości 200 cm.

Każdy materac Dubaj posiada twardość H3, która jest rozwiązaniem optymalnie dostosowanym do potrzeb osób o zróżnicowanej wadze czy figurze. W konsekwencji z powodzeniem mogą korzystać z niego zarówno dzieci i nastolatki, jak i dorośli.

Materace hotelowe z naszej oferty wyróżniają się także 9-strefową budową. Sprężyny o odmiennej twardości gwarantują wyjątkowy komfort snu, wpływając na zadowolenie gości nocujących w Twoim hotelu. Nie czekaj zatem i już dziś przekonaj się, jakie korzyści niesie za sobą wybór naszych wygodnych materacy Dubaj.

Sprawdź także materace hotelowe Europa.