Aktywne filtry

Łóżko hotelowe Dubaj 160x200

699,00 zł
Łóżko hotelowe Dubaj 140x200

649,00 zł
Łóżko hotelowe Dubaj 120x200

559,00 zł
Łóżko hotelowe Dubaj 70x200

349,00 zł
Łóżko hotelowe Dubaj 100x200

499,00 zł
Łóżko hotelowe Dubaj 80x200

369,00 zł
Łóżko hotelowe Dubaj 90x200

429,00 zł

Wysoki komfort wypoczynku to jeden z najważniejszych aspektów, na jaki zwracają uwagę goście korzystający z usług noclegowych. Ogromny wpływ na niego ma między innymi wygodne łóżko o estetycznym wyglądzie. W naszej ofercie dostępne są funkcjonalne łóżka tapicerowane Dubaj, które doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkim pensjonacie, jak i ogromnym hotelu. Sprawdź, co je wyróżnia i dlaczego warto się na nie zdecydować.

Dlaczego komfortowe łóżko hotelowe jest tak ważne?

Hotel czy zajazd to miejsce, w którym każdy gość chciałby skutecznie zrelaksować się i odpocząć w trakcie podróży. Nie byłoby to możliwe bez najważniejszego mebla w pokoju, jakim jest komfortowe łóżko.

Wysokiej jakości model Dubaj zagwarantuje niezbędną wygodę, pozwalając na spokojny sen czy relaks z książką. Korzystnie wpłynie na wygląd pomieszczenia, dodając mu szykownego i luksusowego charakteru.

Starannie dopracowane łóżko hotelowe będzie także stylowo prezentować się na zdjęciach w ofercie, zachęcając klientów do zarezerwowania noclegu. Gdy przekonają się oni osobiście, jak wygodny jest wypoczynek w Twoim hotelu, będą chętniej do niego wracać oraz polecać go innym osobom.

Jakie łóżko hotelowe wybrać?

Wybór odpowiedniego modelu łóżka nie powinien być przypadkowy. Powinien on bowiem zapewniać nie tylko doskonałą wygodę, ale również cechować się estetycznym wyglądem – który wpływa na postrzeganie całego pomieszczenia i oferowanych usług.

Istotny jest wymiar powierzchni spania, który należy dopasować do wielkości pomieszczenia oraz ilości osób, jakie mają w nim nocować. Ważnym atutem łóżka hotelowego jest stabilność oraz trwałość, przekładająca się na ekonomię jego eksploatacji. Wpływa na nią zarówno solidny stelaż odporny na znaczne obciążenia, jak i starannie dobrane wypełnienie czy tkanina tapicerska.

Każdy mebel do sypialni powinien być zarazem łatwy do utrzymania w czystości, wykazując się odpornością na ścieranie oraz wchłanianie płynów. Wszystkie te wymagania spełniają łóżka hotelowe Dubaj. Dzięki temu są one chętnie wybierane przez klientów, zainteresowanych zakupem mebli łączących w sobie wygodę, elegancję oraz wytrzymałość.

Wygodne łóżka hotelowe w sklepie TRADA

W naszej ofercie dostępne są łóżka hotelowe Dubaj o zróżnicowanych wymiarach. Wersje 70x200, 80x200, 90x200 oraz 100x200 będą odpowiednim wyborem do pokoi dla jednego lub kilku gości. Modele 120x200, 140x200 lub 160x200 sprawdzą się natomiast w sypialniach dla par.

Oferowane łóżka tapicerowane wykonujemy z trwałej tkaniny w zróżnicowanej kolorystyce, którą można łatwo dopasować do planowanej aranżacji pomieszczenia. Pojedyncze łóżka hotelowe są wyposażone w praktyczny system łączenia, pozwalający na ich sprawne przekształcenie w dwuosobowy mebel do spania. Posiadają także dodatkową nogę z kółkiem, umożliwiającą wygodne przemieszczanie łóżka pomiędzy pokojami.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu gościom, w naszym sklepie możesz zamówić również miękki zagłówek z tej samej tkaniny, co łóżko tapicerowane. Pozwoli on ochronić ścianę przed zabrudzeniami oraz poprawi komfort eksploatacji wnętrza, korzystnie wpływając na ogólną jakość wypoczynku Twoich gości.

Sprawdź także łóżka hotelowe Europa