TRADA – nowa marka z długą historią

TRADA to firma, która powstała dzięki pasji oraz wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i sprzedaży mebli. Tworzymy łóżka kontynentalne, tapicerowane oraz hotelowe. Nasze produkty zdobią sypialnie tysięcy domów – nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Dowiedz się, w jaki sposób zapewniamy wysoki poziom jakości wykonania naszych produktów i usług oraz dlaczego warto skorzystać z naszej oferty!

ałożyciel firmy Wincenty Skiba z rodziną – TRADA

Początki przygody, która trwa do dziś

Firma TRADA została założona w 2021 roku. Jednak jej korzenie sięgają lat 20. XX wieku. Tradycja tworzenia mebli jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. A wszystko zaczęło się od założyciela – Wincentego Skiby, który od roku 1925 prowadził swój zakład stolarski...

Dyplom mistrzowski Wincentego Skiby – TRADA

Początkowo zajmował się produkcją mebli i drzwi z litego drewna, które do dziś można podziwiać w wielu szkołach i kościołach powiatu kępińskiego. Po przejściu Wincentego na emeryturę firmę przejął jego syn – Józef Skiba, kontynuując działalność stolarską ojca. W latach 80. XX wieku pieczę nad firmą objęło kolejne pokolenie. Wiązało się to z wprowadzeniem do oferty mebli tapicerowanych. Ówczesny właściciel, zięć Józefa – Henryk Kokot, prowadził zakład do 2012 roku. Po jego śmierci do dziś firmą zarządza córka Józefa i żona Henryka – Ewa Kokot.

Od 2019 roku produkcja mebli została poszerzona o łóżka kontynentalne, które obecnie są głównym produktem i znakiem rozpoznawczym TRADA. Jednak niezmienny pozostał duch firmy – wciąż tworzą ją ludzie pracujący z pasją, którzy chętnie podejmują nowe wyzwania.

Stawiamy na ludzi

Pracownicy TRADA to przede wszystkim zgrany zespół. Działamy razem, tworząc przestrzeń dla kreatywnej pracy poszczególnych członków, bo wiemy, że każdy etap realizacji zamówienia wpływa na ostateczny sukces projektu.

Najlepsi z najlepszych. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów skoncentrowanych na wykonywanych zadaniach. Posiadamy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i umiejętności. W swoją pracę wkładamy całe serce, co przekłada się na jej efekty.

Nasz dział obsługi to ludzie o pogodnym i pozytywnym nastawieniu do życia oraz do innych osób. Podczas kontaktu odpowiadamy na wszelkie pytania klientów, dbając o przyjemną atmosferę. W stresujących sytuacjach zachowujemy spokój i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań.

Używamy sprawdzonych materiałów

Aby stworzyć mebel spełniający najwyższe standardy jakości, potrzebne są solidne komponenty. Dlatego wszystkie nasze materiały konstrukcyjne oraz tkaniny tapicerskie wybieramy z dbałością o najmniejszy szczegół. Podzespoły pochodzą ze sprawdzonych źródeł od rzetelnych dostawców, z którymi łączy nas wieloletnia więź współpracy. Flagowym przykładem jakości naszych wyrobów są nici spajające poszycie oraz rodzaj drewna będącego fundamentem mebla.

Żyjemy w przyjaźni z najnowszymi trendami

Śledzisz modowe nowości? Liczy się dla Ciebie dizajn, który przetrwa upływ czasu? Nasi specjaliści od kreacji wiedzą, czego potrzebujesz. Nie tylko nadążamy za tym, co modne, ale często też wyznaczamy trendy. Swoje unikalne rozwiązanie obejmujemy patentami, więc niektóre formy czy funkcjonalności znajdziesz tylko w TRADA.

TRADA
Let's stay in bed.