MATERAC 160x200 POCKETOWY
search
  • MATERAC 160x200 POCKETOWY
  • MATERAC 160x200 POCKETOWY

Materac 160X200 Pocketowy

699,00 zł
Brutto Czas realizacji: 14-21 dni roboczych

MATERAC POCKETOWY 160x200

Ilość

Materac pocketowy zawiera wkład, w którego skład wchodzi:

- sprężyna kieszeniowa 9 strefowa hartowana w systemie DUAL HOT HARD zapewniającym większą żywotność oraz sprężystość

- płyta piankowa  posiada właściwości antygrzybiczne oraz antyalergiczne, podnosi komfort snu i zapewnia odpowiednią wentylację

- wysokiej jakości pianka poliuretanowa z dołu oraz po bokach materaca

- pokrowiec pikowany z tkaniny membranowej wzbogacanej polimerem blokującym rozwój bakterii, roztoczy i grzybów z zamkiem wszytym w sposób ułatwiający zdejmowanie

- dzięki zastosowaniu najnowszej technologii na naszym pokrowcu nie osadza się kurz blokując rozwój alergenów

- twardość materaca - H3 - średnio twardy

Zastosowany typ sprężyny charakteryzuje się tym, że każda ze sprężyn jest zamknięta w osobnej kieszonce z materiału, a ponadto naciągnięta o ok. 30% w celu wyeliminowania ryzyka zapadania się. Dzięki brakowi połączenia między sprężynami każda z nich może pracować niezależnie od innych co eliminuje efekt uginania się dużej powierzchni materaca pod wpływem nacisku na małej powierzchni co jest charakterystyczne dla materacy wykonanych na bazie klasycznej sprężyny typu bonnell. W przypadku materaca ze sprężyną kieszeniową, na którym śpią dwie osoby wiercenie i obracanie jednej z nich nie będzie odczuwalne dla drugiej. Nie będzie też miała znaczenia różnica wagi pomiędzy dwoma osobami śpiącymi razem na jednym materacu, która to w przypadku materaca ze sprężyną standardową powoduje zsuwanie osoby lżejszej na osobę cięższą w skutek powstawania „dołu” wokół osoby cięższej.

Z uwagi na to, że ciało człowieka posiada wiele stref, z których każda potrzebuje innej siły podparcia podczas leżenia użyte zostały sprężyny kieszonkowe o różnej twardości ułożone w taki sposób aby stworzyć 9 stref materaca.

Materac wykonany z tego typu sprężyn jest zdecydowanie bardziej cichy, ponieważ sprężyny nie stykają się ze sobą. Użyte materiały oraz 9 strefowa budowa materaca zapewniają wyjątkowy komfort snu oraz idealne dopasowanie się materaca do kształtów ciała, bez względu na to czy leży się na plecach, na boku czy na brzuchu i pozwalając efektywnie wypocząć.

9 strefowy pokrowiec hypoalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny wszyty w sposób ułatwiający zdejmowanie, wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Pokrowiec pikowany jest obustronnie owatą 200 g/m2 z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu co nadaje materacowi wyjątkową puszystość, działa antybakteryjnie, powstrzymuje pocenie oraz bardzo dobrze wpływa na stan skóry. Pokrowiec można prać w wodzie do temp. 40 °C. Płyta lateksowa zapewnia wysoki komfort, blokuje rozwój bakterii i grzybów oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.

Płyta lateksowa zapewnia wysoki komfort, blokuje rozwój bakterii i grzybów oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.

Szukasz możliwości personalizacji produktu? Szukasz łóżka w wymarzonym kolorze? Poznaj większe możliwości i przejdź do:

GALERIA TKANIN

Uwaga!! W wielu naszych modelach dopuszczalne są niewielkie modyfikacje.

Jeśli chciałbyś coś zmienić lub skorygować i nie wiesz, czy jest to możliwe - zapytaj nas!

Napisz lub zadzwoń:

   +48 782 022 104

           +48 609 926 609

    biuro@trada.eu

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.